Nachádzate sa tu

O nás

BON AIR SK s.r.o.

 

Naša spoločnosť sa za zaoberá čistením a údržbou zvislých vetracích potrubí v panelových domoch, ako aj čistením vodorovných klimatizačných potrubí. Zabezpečujeme kompletný servis okolo vetracích zariadení ako aj výmeny zastaraných vetracích hlavíc za nové. Zakladáme si na kvalite realizovaných prác nášho tímu odborných pracovníkov. Našou prioritou je zdravé a bezpečné bývanie v panelových domoch.

Tieto domy boli postavené pred 30 – 40 rokmi, a za ten čas sa vo vetracích potrubiach naakumulovalo obrovské množstvo nečistôt. Do bytov sa pod tlakom nasáva 40 ročná špina, ktorá môže spôsobovať rôzne ochorenia. Laboratórnymi skúškami bola preukázaná prítomnosť toxických látok ako aj látok nebezpečných z hľadiska protipožiarnej ochrany. Naša spoločnosť poskytuje služby vedúce k odstráneniu týchto nedostatkov.

Ponúkame Vám čistenie vetracích potrubí technológiou PANEL AIR. V 1.fáze vykonávame diagnostiku Vášho vetracieho zariadenia a to zavedením inšpekčnej kamery do vetracieho potrubia. Druhá fáza je samotné čistenie rotačnými kefami a odsatie nečistôt do zberných vakov. Po dôkladnom vyčistení prichádza rad na dezinfekciu potrubia.  Na záver sa vykoná záverečná diagnostika na overenie stavu potrubia po čistení a bude Vám vyhotovený digitálny záznam na CD nosiči.

Ďalej ponúkame výmenu zastaraných vetracích zariadení za nové účinné vetracie hlavice.
Poskytneme Vám poradenstvo a profesionalitu odborného tímu BON AIR SK s.r.o.